Ovi – suli

Az iskolafelkészítő foglalkozások célja, hogy az 5-6 éves gyermekeknek és szüleiknek egyaránt megkönnyítse az iskolakezdést.

Heti 2×3 órás foglalkozásainkon különös gondot fordítunk a mentális, kommunikációs és manuális képességek, a kapcsolatteremtési és a probléma megoldó képességek fejlesztésére.

Megismerkedünk az iskolai taneszközökkel és különböző tanulási technikákkal.

Folyamatosan mérjük a gyermekek fejlettségi szintjét és részképességeik fejlődését.

Ha szeretnéd, hogy gyermeked iskolaéretté váljon, ha iskola keresőbe vagy, ha emelt szintű vagy két-tannyelvű iskolát választottál, akkor itt a helyed.

Óvodánk pedagógusai nem elégednek meg azzal, hogy a hozzánk járó gyermekek tudást és magabiztosságot szereznek nálunk, hanem igyekeznek még többet adni és olyan gyermekeket nevelni, akik szintén még többet fognak adni.

Elballagott óvodásaink kiválóan megállják helyüket az iskolákban és büszkén osztják meg velünk eredményeiket.