Nevelési elveink

„AZÉRT VAGYOK PEDAGÓGUS, HOGY A TERMÉSZETNEK NYERS GYÉMÁNTJÁT, SZÉP VIGYÁZATTAL CSISZOLJAM KRISTÁLYBA”

Németh László

Arculatunkat alapvetően meghatározza a családias, otthonos légkör, a gyermek központúság, a sokoldalú képesség és készség fejlesztés.

Kiválóan képzett kollektívánk, lelkesen munkálkodik minden egyes gyermek fejlesztésében.  Egész napos ellátást biztosítunk. Óvodánk nagy vonzereje, hogy egész nyáron nyitva tart – így nyári és egyéb tanítási szünetek ideje alatt is fogadjuk a gyerekeket .

Minden évben rendezünk nyílt napokat, ingyenes próbanapokat – SZERETETTEL VÁRUNK TÉGED IS!

Legfontosabbnak tekintjük a biztonságot nyújtó környezetet, hiszen a nyugodt, derűs, szeretetteljes vidám légkörben felnövekvő gyermekekből válik boldog, kiegyensúlyozott, segítőkész, nyitott, aktív, másokat megértő, kreatív iskolás felnőtt.

Számunkra minden kisgyermek egy egyedi, különös, önálló személyiség, ebből adódóan egyéni bánásmódot, saját fejlődési ütemének megfelelő differenciált fejlesztést igényel és ez minden érte tevékenykedő felnőtt számára kötelező érvényű.

SZÜKSÉG ESETÉN PSZICHOLÓGIAI TANÁCSADÁSSAL SEGÍTÜNK!

PEDAGÓGIAI PROGRAM   Óvodai nevelési program