A Bocsoda Óvodáról

Két tannyelvű tehetségfejlesztő óvoda

(angol-magyar)

Óvodánkat Szigetszentmiklós első magánóvodáját 1994-ben nyitottuk meg és azóta is működtetjük, mint tehetségfejlesztő óvodát. Az elmúlt 20 évben jó néhány kiváló képességű gyermekkel foglalkoztunk, akik közül már sokan fiatal felnőttként valósítják meg álmaikat.

Jelen vannak a médiában, színházi életben, zeneiskolákban, sportéletben és eredményesen szerepelnek felnőtt tehetségkutató versenyeken is. Többen sikeresen felvételiztek az angol tagozatos iskolákba, az Újbudai Alma Máter iskolába valamint a Nemzetközi Üzleti Iskolába. (International Business School).

Megindítottuk emelt szintű angol-magyar csoportunkat és az ÖKO foglalkozásainkat. A célunk az, hogy a magyar és az angol nyelvű foglalkozásainkon előtérbe helyezzük a beszédkészség, zene, játék és mozgáskultúra fejlesztését a tehetséggondozás keretében.

Mindezt kiváló pedagógusok segítségével, magas minőségben szeretetteljes meghitt légkörben valósítjuk meg. A tehetségfejlesztésen túl legfontosabb irányelvünk a gyermekkor tisztelete.

Gyermekkor csak egy van!

26Pedagógusaink