Járványügyi Hírek

Az elsődleges és legfontosabb megelőző intézkedés, hogy az intézményekbe kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató, gyermek veheti igénybe az óvodai nevelést.

Fokozottan ügyelünk arra, hogy az óvodába érkezéskor, foglalkozások, étkezések előtt és után minden gyermek alaposan mosson kezet.

Zárt térben a kórokozók koncentrációjának minimalizálása érdekében fokozatosan és folyamatosan szellőztetünk.

A fertőtlenítő takarítás során kiemelt figyelmet fordítunk  arra, hogy a kézzel gyakran érintett felületek (ilyenek pl. az ajtókilincsek, korlátok, villanykapcsolók, mosdók csaptelepei stb.) vírusölő hatású szerrel fertőtlenítésére kerülnek a nap több szakaszában.

A gyermekek által használt játékokat, sporteszközöket és az összes helységet ózongenerátor segítségével fertőtlenítjük.